piszcie do nas
prace magisterskie

 o nas

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Niepowtarzalność gotowej pracy.
Jeśli chodzi o "niepowtarzalność" pracy, to możemy jedynie zapewnić, że nie była broniona - ale nie ma jak tego sprawdzić. Kupujący może jedynie zobaczyć, że kupiona przez niego praca następnego dnia nie widnieje już w naszym spisie. Musimy jednak zaznaczyć, że zgodnie z prawem praca taka powinna służyć wyłącznie, jako pomoc do napisania pracy samemu.

Termin realizacji.
Jeśli posiadamy potrzebne materiały, piszemy pracę przez trzy tygodnie. Możliwe jest też ekspresowe napisanie pracy, ale jest ono droższe - wtedy pisaniem zajmują się dwie lub trzy osoby.

Procedura sprzedaży.
Gotową pracę kupić można na trzy sposoby. Pierwszy, to osobiście odebrać u nas w firmie w Warszawie - wtedy też można ją obejrzeć, przeczytać. Drugi, to odebrać na swojej poczcie (tam płacąc) nagraną płytę (można zamówić również pracę z wydrukiem). Trzeci, to otrzymać pracę mailem (w dowolnym preferowanym przez klienta formacie). Przy pracy na zlecenie wszystko odbywa się w ratach - wysyłamy np. pierwszy rozdział i czekamy na część zapłaty itd. Na samym końcu wprowadzamy poprawki i otrzymujemy ostatnią ratę. Najchętniej kontaktujemy się w naszym biurze w Warszawie, ale gdy jest to niemożliwe pozostaje porozumiewanie się poprzez telefon i Internet.

Ile kosztuje praca?
Jeśli chodzi o stawki, to inna jest cena za gotową pracę i inna za pracę na zlecony temat. Gotowa kosztuje 599 zł, a pisanie pracy na zlecenie odpowiednio: 1500-2000 zł za pracę licencjacką (cena za konkretną pracę zależy przede wszystkim od jej objętości) i 2400-3000 zł za pracę magisterską. Piszemy również prace zaliczeniowe - wtedy nasza stawka wynosi 30 zł za standardową stronę maszynopisu (1800 znaków).

Nasza odpowiedzialność.
W zależności od rodzaju pracy różny jest stopień naszej za pracę odpowiedzialności. W gotowej pracy reklamacje mogą dotyczyć jedynie tego, co było ustalone - a więc na przykład ile stron posiada praca, ile ma przypisów, ile pozycji bibliograficznych - a ewentualne poprawki klient wprowadza samodzielnie. W pracy na zadany temat odpowiadamy za wszystko.

Co gwarantujemy?
Przy pracy na zlecony temat gwarantujemy kompleksową obsługę, tzn.:
- napisanie pracy na wysokim poziomie (prace piszą specjaliści w danych dziedzinach, więc wiedzą o czym piszą, a dzięki długiej praktyce w pisaniu prac mają również wyśmienicie opanowany warsztat pracy),
- możliwość sprawdzenia pracy przed zapłatą,
- wprowadzenie w ciągu pięciu dni roboczych poprawek do całej pracy,
- wydrukowanie trzech egzemplarzy,
- elektroniczną kopię na CD lub dyskietce,
- prawa autorskie do pracy.

Czemu prace gotowe są dużo tańsze od pisanych na zlecony temat.
Prace, które są wystawione na sprzedaż powstają w tzw. martwych okresach. Wtedy mamy mniej zleceń i możemy pisać prace z materiałów, które zebraliśmy do innych prac. Dlaczego są one sporo tańsze? Ponieważ:
- nie zbieramy specjalnie materiałów do pracy,
- nie angażują nas kontakty z klientem,
- w cenę nie są wliczone poprawki,
- zapłatę otrzymujemy od razu, a nie w ratach,
- pisanie nie jest rozłożone w czasie i w związku z tym jest bardziej efektywne.

Godziny pracy.
Nasze biuro jest czynne od 9.00 do 15.00 w dni powszednie. Maile można do nas pisać o każdej porze dnia i nocy, odpowiadamy na nie najczęściej jeszcze tego samego dnia, najpóźniej następnego dnia roboczego.

Regulamin

Formularz kontaktowy

Copyright © 2001-2020 licencjat.com.pl All rights reserved