piszcie do nas
prace magisterskie

 o nas

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nasza odpowiedzialność.
W zależności od rodzaju pracy różny jest stopień naszej za pracę odpowiedzialności. W gotowej pracy reklamacje mogą dotyczyć jedynie tego, co było ustalone - a więc na przykład ile stron posiada praca, ile ma przypisów, ile pozycji bibliograficznych - a ewentualne poprawki klient wprowadza samodzielnie. W pracy na zadany temat odpowiadamy za wszystko.

Ile kosztuje praca?
Jeśli chodzi o stawki, to inna jest cena za gotową pracę i inna za pracę na zlecony temat. Gotowa kosztuje 599 zł, a pisanie pracy na zlecenie odpowiednio: 1500-2000 zł za pracę licencjacką (cena za konkretną pracę zależy przede wszystkim od jej objętości) i 2400-3000 zł za pracę magisterską. Piszemy również prace zaliczeniowe - wtedy nasza stawka wynosi 30 zł za standardową stronę maszynopisu (1800 znaków).

Co gwarantujemy?
Przy pracy na zlecony temat gwarantujemy kompleksową obsługę, tzn.:
- napisanie pracy na wysokim poziomie (prace piszą specjaliści w danych dziedzinach, więc wiedzą o czym piszą, a dzięki długiej praktyce w pisaniu prac mają również wyśmienicie opanowany warsztat pracy),
- możliwość sprawdzenia pracy przed zapłatą,
- wprowadzenie w ciągu pięciu dni roboczych poprawek do całej pracy,
- wydrukowanie trzech egzemplarzy,
- elektroniczną kopię na CD lub dyskietce,
- prawa autorskie do pracy.

Czemu prace gotowe są dużo tańsze od pisanych na zlecony temat.
Prace, które są wystawione na sprzedaż powstają w tzw. martwych okresach. Wtedy mamy mniej zleceń i możemy pisać prace z materiałów, które zebraliśmy do innych prac. Dlaczego są one sporo tańsze? Ponieważ:
- nie zbieramy specjalnie materiałów do pracy,
- nie angażują nas kontakty z klientem,
- w cenę nie są wliczone poprawki,
- zapłatę otrzymujemy od razu, a nie w ratach,
- pisanie nie jest rozłożone w czasie i w związku z tym jest bardziej efektywne.

Procedura sprzedaży.
Gotową pracę kupić można na trzy sposoby. Pierwszy, to osobiście odebrać u nas w firmie w Warszawie - wtedy też można ją obejrzeć, przeczytać. Drugi, to odebrać na swojej poczcie (tam płacąc) nagraną płytę (można zamówić również pracę z wydrukiem). Trzeci, to otrzymać pracę mailem (w dowolnym preferowanym przez klienta formacie). Przy pracy na zlecenie wszystko odbywa się w ratach - wysyłamy np. pierwszy rozdział i czekamy na część zapłaty itd. Na samym końcu wprowadzamy poprawki i otrzymujemy ostatnią ratę. Najchętniej kontaktujemy się w naszym biurze w Warszawie, ale gdy jest to niemożliwe pozostaje porozumiewanie się poprzez telefon i Internet.

Termin realizacji.
Jeśli posiadamy potrzebne materiały, piszemy pracę przez trzy tygodnie. Możliwe jest też ekspresowe napisanie pracy, ale jest ono droższe - wtedy pisaniem zajmują się dwie lub trzy osoby.

Niepowtarzalność gotowej pracy.
Jeśli chodzi o "niepowtarzalność" pracy, to możemy jedynie zapewnić, że nie była broniona - ale nie ma jak tego sprawdzić. Kupujący może jedynie zobaczyć, że kupiona przez niego praca następnego dnia nie widnieje już w naszym spisie. Musimy jednak zaznaczyć, że zgodnie z prawem praca taka powinna służyć wyłącznie, jako pomoc do napisania pracy samemu.

Godziny pracy.
Nasze biuro jest czynne od 9.00 do 15.00 w dni powszednie. Maile można do nas pisać o każdej porze dnia i nocy, odpowiadamy na nie najczęściej jeszcze tego samego dnia, najpóźniej następnego dnia roboczego.

Regulamin

Formularz kontaktowy

Copyright © 2001-2019 licencjat.com.pl All rights reserved